E-mailové zpravodaje – direct mailing

. . . e-mail Marketing – efektivní reklama emailem

e-mail (Newsletter) Marketing je dlouhodobě nejúčinnější i finančně nejlevnější forma internetového marketingu. Email newsletter je ověřený způsob úspěšného budování vztahu se zákazníkem, který se přímo odráží v objemu prodeje. Odhalte 5 důvodů proč využít e-mail Marketing.

Efektivní e-mail Newsletter, to je umění skloubit pro zákazníka užitečný obsah s přitažlivým a interaktivním designem. Nicméně, hlavní prioritou je toto vše přizpůsobit již předem určeným cílem vaší marketingové kampaně, orientované na podporu prodeje nebo vzbuzování povědomí vůči vašim produktům a službám.

 

Communication concept: Hand pressing a letter icon on a world map interface

V neposlední řadě je nutné zajistit měření efektivity této kampaně, prostřednictvím statistických nástrojů jako je např. Google Analytics. Email newsletter v tomto vyniká mezi komerčních marketingových nástrojů tím, že víme přesně určit, kolik příjemců vidělo jeho obsah a kolika zájem přitáhl na vaše stránky, aby udělali nákup.

5 důvodů, proč dělat eMail Marketing 

  • Naši zkušení designéři vám připraví několik atraktivních grafických návrhů email newsletteru.
  • Ty spolu s obsahem připraveným našimi tvůrci reklamních textů vytvoří několik ucelených návrhů, ze kterých si vyberete návrh newsletteru, který vám nejvíce vyhovuje.
  • Samozřejmostí našich služeb je i naprogramování automatických mailových seznamů pro vámi definované skupiny příjemců newsletteru.
  • Následuje nasazení účtů Google analytics pro analýzu úspěšnosti email newsletterů a ladění jejich maximální efektivity.
  • V neposlední řadě přichází vyhodnocení dosažených výsledků pro ještě efektivnější tvorbu vašich newsletterů v budoucnu.