Reklama na Youtube

oblibenost

YouTube je unikátní video platforma a zároveň 2. největší vyhledávač na světě, který měsíčně zasáhne až 73% Čechů ve věku 15-54 let. Od května 2013 je celý YouTube ekosystém plnohodnotně přístupný i českým uživatelům. To znamená, že AdWords inzerenti mohou cílit své reklamy i v rámci YouTube na české uživatele.

TrueView

TrueView je nejoblíbenějším YouTube reklamním formátem. S TrueView formátem platíte pouze tehdy pokud se člověk na reklamu podívá  dokonce, ne když klikne na „přeskočit“.

Cena za přehrání reklamy může být při vhodném cílení z našich zkušeností jen 2 centy.  Další výhodou je možnost prokliku z videa na vaši webstránku, kde se z diváků mohou stát zákazníci (klik je v ceně přehrání reklamy).

reklama_na_yt

Proč reklama na Youtube?

YouTube je často označována za novou TV, přičemž máte na dosah aktivní a angažované publikum připravené dozvědět se více o vaší značce, máte možnost umisťovat reklamy při různorodém obsahu a zastihnout potenciální zákazníky na všech platformách (notebooky, tablety, mobilní zařízení ).

Kampaň na YouTube zvyšuje zájem o značku o 36%. Navíc Videoreklama vyvolá zájem o značku a díky remarketingu můžete proměnit diváky na zákazníky. Bezplatná služba YouTube Analytics Vám umožňuje sledovat efektivitu kampaní.

Jak využít reklamu na Youtube?

YouTube kampaň Vám pomůže dosáhnout širokou škálu cílů, nejefektivnější je však pokud uvádíte nový produkt na trh, pokud chcete budovat povědomí o značce, pokud máte zájem o aktivní dialog s uživateli nebo sdělování příběhu vaší značky nebo firmy.

Praktické tipy na reklamu.