SEO – Optimalizace webu pro vyhledávače

. . . první v Google znamená první šanci získat zákazníka
Optimalizujte své stránky pro vyhledávače a buďte mezi prvními, na koho se zákazníci obrátí, když hledají váš produkt či službu. Nebuďte jen další kapkou v internetovém moři a zviditelněte své podnikání mezi vašimi budoucími zákazníky.

Optimalizace pro vyhledávače (Search Engine Optimization – SEO) je v současnosti již nevyhnutelná na zviditelnění webové stránky na internetu. (Přečtěte si podrobněji o optimalizaci webů na našem blogu.)

Přístup k SEO se soustředí výhradně na „white hat“ techniky, tj výhledově žádný update algoritmů vyhledávačů neohrozí výsledky našich klientů nárazovým poklesem. Věnujeme se především těmto činnostem:

seo

  • vytvoření Search Engine Friendly HTML kódu
  • vytvoření Search Engine Friendly URL
  • vytvoření Search Engine Friendly struktury a navigace
  • vytvoření návodu na správné tvoření obsahu stránek, optimalizovaného pro reálné poptávky – SEO copy-writing
  • zařazení stránek do kvalitních katalogů, seznamů a vyhledávačů
  • získávání přirozených zpětných odkazů z tematicky příbuzných webů

Optimalizovat pro vyhledávač a kontrole stavu využíváme postupy a nástroje, které doporučují samotné vyhledávače ve svých „best practices“ a spojují je s vlastními zkušenostmi a know-how marketingového e-commerce oddělení.

Nikdy nevyužíváme pochybné „black hat“ techniky a důrazně se od nich distancujeme.

SEO kontextovú reklame Google AdWords, ETARGET, Sklik Yahoo Search Marketing zabezpečujeme v spolupráci s certifikovanými odborníkmi na uvedené produkty.